BAKI, AzerVoice, Orxan Qədirzadə
Azərbaycan Respublikası Milli Məclisinin Qaradağ rayonundan seçilmiş deputatı Aydın Hüseynov rayonda fəaliyyət göstərən Bakı 21 saylı Mediasiya Təşkilatını ziyarət edib.
AzerVoice xəbər verir ki, ziyarət çərçivəsində millət vəkili müəssisənin iş şəraiti və fəaliyyət istiqamətləri ilə yaxından tanış olub.
Deputat təşkilatın rəhbərliyi və mediatorlarla keçirdiyi görüşdə mediasiya institutunun cəmiyyətdəki rolu, vətəndaş məmnunluğunun artırılması və hüquqi maarifləndirmə məsələləri ətrafında geniş fikir mübadiləsi aparıb. Görüş zamanı Aydın Hüseynov mediasiya proseslərinin səmərəliliyinin yüksəldilməsi ilə bağlı öz tövsiyə və məsləhətlərini diqqətə çatdırıb.
Görüşün sonunda Bakı 21 saylı Mediasiya Təşkilatının direktoru Zaur Mirzəbəyov göstərilən diqqətə görə millət vəkilinə minnətdarlığını bildirib və ona xatirə hədiyyəsi təqdim edib. Qeyd olunub ki, bu cür ziyarətlər mediasiya proseslərinin təşviqi və vətəndaşların hüquqlarının effektiv qorunması istiqamətində dövlət qurumları ilə əməkdaşlığın güclənməsinə xidmət edir.
mediasiya, deputat, Qaradağ, hüquq, vətəndaş, təşkilat, görüş, islahat, mediator, Bakı arabuluculuk, milletvekili, hukuk, vatandaş, teşkilat, görüşme, reform, arabulucu, Bakü, Karadağ mediation, MP, parliament, legal, citizen, organization, meeting, reform, mediator, Baku медиация, депутат, право, гражданин, организация, встреча, реформа, медиатор, Баку, Гарадаг وساطة, نائب, قانون, مواطن, منظمة, اجتماع, إصلاح, وسيط, باكو, قرداغ Mediation, Abgeordneter, Recht, Bürger, Organisation, Treffen, Reform, Mediator, Baku, Garadagh médiation, député, droit, citoyen, organisation, réunion, réforme, médiateur, Bakou, Garadagh mediación, diputado, derecho, ciudadano, organización, reunión, reforma, mediador, Bakú, Garadagh mediazione, deputato, diritto, cittadino, organizzazione, incontro, riforma, mediatore, Baku, Garadagh mediação, deputado, direito, cidadão, organização, reunião, reforma, mediador, Baku, Garadagh میانجیگری, نماینده, حقوق, شهروند, سازمان, دیدار, اصلاحات, میانجی, باکو, قره‌داغ ثالثی, رکن پارلیمنٹ, قانون, شہری, تنظیم, ملاقات, اصلاحات, ثالث, باکو, قرا داغ mediasi, anggota, hukum, warga, organisasi, pertemuan, reformasi, mediator, Baku, Garadagh mediasi, ahli, undang-undang, warga, organisasi, pertemuan, reformasi, mediator, Baku, Garadagh 调解, 议员, 法律, 公民, 组织, 会面, 改革, 调解员, 巴库, 嘎拉达格 調停, 議員, 法律, 市民, 組織, 会談, 改革, 調停者, バクー, ガラダグ 조정, 의원, 법률, 시민, 조직, 회담, 개혁, 조정자, 바쿠, 가라다그 मध्यस्थता, सांसद, कानून, नागरिक, संगठन, बैठक, सुधार, मध्यस्थ, बाकू, गरादाघ মধ্যস্থতা, সংসদ সদস্য, আইন, নাগরিক, সংস্থা, সভা, সংস্কার, মধ্যস্থতাকারী, বাকু, গরাদাগ bemiddeling, parlementslid, recht, burger, organisatie, bijeenkomst, hervorming, bemiddelaar, Baku, Garadagh mediacja, poseł, prawo, obywatel, organizacja, spotkanie, reforma, mediator, Baku, Garadagh medling, ledamot, rätt, medborgare, organisation, möte, reform, medlare, Baku, Garadagh mekling, representant, rett, borger, organisasjon, møte, reform, mekler, Baku, Garadagh sovittelu, edustaja, oikeus, kansalainen, organisaatio, kokous, uudistus, sovittelija, Baku, Garadagh mægling, medlem, ret, borger, organisation, møde, reform, mægler, Baku, Garadagh גישור, חבר פרלמנט, חוק, אזרח, ארגון, פגישה, רפורמה, מגשר, באקו, גארדאג διαμεσολάβηση, βουλευτής, δίκαιο, πολίτης, οργάνωση, συνάντηση, μεταρρύθμιση, διαμεσολαβητής, Μπακού, Γκαραντάγκ mediáció, képviselő, jog, állampolgár, szervezet, találkozó, reform, mediátor, Baku, Garadagh mediace, poslanec, právo, občan, organizace, setkání, reforma, mediátor, Baku, Garadagh การประนีประนอม, สมาชิกสภา, กฎหมาย, พลเมือง, องค์กร, การประชุม, การปฏิรูป, ผู้ไกล่เกลี่ย, บากู, กาลาดัก
#Aydın Hüseynov Qaradağda mediasiya təşkilatının fəaliyyəti ilə tanış olub #Deputat Bakı 21 saylı Mediasiya Təşkilatını ziyarət edib - FOTOLAR #Qaradağda mediasiyanın inkişafı müzakirə edilib: Millət vəkilindən tövsiyələr #Mediasiya və vətəndaş məmnunluğu: Aydın Hüseynovun mühüm görüşü #Bakı 21 saylı Mediasiya Təşkilatında deputatla görüş keçirilib #Millət vəkili mediatorlarla bir araya gəldi: Yeni əməkdaşlıq perspektivləri #Milletvekili Aydın Hüseynov Mediasyon Teşkilatını Ziyaret Etti #Bakü 21 Nolu Mediasyon Merkezi'nde Önemli Görüşme